W imieniu fundacji Habitat Poland, którą wspiera Oddział Warszawski PZFD, zachęcamy Państwa gorąco do wzięcia udziału w wyjątkowej akcji wolontariackiej.

Święta to czas, kiedy wszystkie oczy zwrócone są w stronę domu, który jest bezpiecznym schronieniem i źródłem rodzinnego ciepła. Niestety w Polsce co 7 osoba żyje w nieogrzewanym domu z dziurawym dachem bez dostępu do bieżącej wody albo w małym pokoju pełnym pleśni. Razem możemy to zmienić. Prześlijmy światu ważną wiadomość, że każdy zasługuje na godne miejsce do życia!

Do czego zapraszamy?

15 grudnia załóż kask, weź do ręki wałek albo wiertarkę i razem z Habitat Poland wyremontuj świat pani Marleny i jej syna Adriana z niepełnosprawnością. To maleńkie 35 metrowe mieszkanie położone na warszawskim Targówku jest dla nich całym światem.

Co zapewnia Habitat?

Potrzebne narzędzia, instruktaż BHP, profesjonalny fotoreportaż, materiały oraz komunikację CSR/ESG, poziom zaawansowania prac dostosowany do możliwości uczestników, lunch, oraz wsparcie techniczne przez cały czas trwania akcji. Ogromna satysfakcja z udziału w akcji gwarantowana! Potwierdza to doświadczenie fundacji Habitat, która współpracuje nawet z 700 wolontariuszami rocznie.

Co już Habitat zrobił dla p. Marleny?

Pozyskał finansowanie na remont łazienki i przedpokoju od firmy Warbud SA. Rodzina na czas remontu nieodpłatnie będzie mieszkać w hotelu firmy Arche SA. Wspólnie zrobimy p. Marlenie świąteczną niespodziankę i wyremontujemy resztę mieszkania.

O co prosi Habitat?

Prosimy o Twoje osobiste zaangażowanie oraz darowiznę finansową w wysokości 20 000 zł. Dzięki Twojemu wsparciu zapewnimy godne warunki do życia nie tylko pani Marlenie, ale również kolejnym potrzebującym osobom. Uruchomimy program wsparcia dla osób indywidualnych, wstrzymany przez pandemię. Razem budujmy Dobro!

Osoby, które chcą wziąć udział w akcji prosimy o zgłoszenia na adres: biuro@warszawa.pzfd.pl.