Zapraszamy firmy członkowskie do bezpłatnego wypróbowania rozwiązań 3D dzięki specjalnej rocznicowej promocji firmy 3D Estate, która na własny koszt przygotuje: wirtualne spacery, rzuty 3D oraz obrotowe modele mieszkań dla każdego mieszkania wybranej inwestycji u deweloperów, którzy zgłoszą chęć skorzystania z tej okazji. Materiały będzie można wykorzystywać przez miesiąc nie ponosząc żadnych opłat. Inwestycje w ramach promocji można zgłaszać od 26 kwietnia do 31 maja 2021. Więcej informacji znajdą Państwo pod linkiem: https://landing.3destate.pl/ 

Przyspieszenie na warunkach pandemii

Wirtualne spacery i rzuty 3D Estate weszły na rynek w 2018 roku jako innowacja w prezentacji mieszkań. Obecnie własne spacery mają wszystkie mieszkania na obido.pl oraz wszystkie mieszkania na stronach deweloperów ponad 300 inwestycji w całej Polsce. Ostatni okres przyniósł wzrost wykorzystania narzędzi online. Wirtualne spacery od 3D Estate ogląda dziś dwa razy więcej klientów niż przed pandemią.

Wymierny wzrost zainteresowania technologią 3D

W marcu 2021 swój wirtualny spacer 3D Estate miało już co czwarte mieszkanie spośród 48 tysięcy mieszkań z oferty na sześciu największych rynkach w Polsce. W całym ostatnim roku aż 32 000 mieszkań zaprezentowano w formie wirtualnego spaceru 3D Estate. Obejrzało je tak ponad 650 tys osób.

 Przekraczanie granic

3D Estate jako pierwszy na rynku wprowadził interaktywną Smart Makietę do prezentacji całych inwestycji. Smart Makieta pozwala prezentować całe inwestycje w każdym miejscu i na dowolnym urządzeniu online tak, jak to dotąd było możliwe tylko na ekranie dotykowym w biurze sprzedaży. Szacuje się, że w ciągu ostatnich 12 miesięcy na rynku pierwotnym w całej Polsce sprzedano ok. 130 tys. mieszkań. W ten sposób polski rynek deweloperski stał się jednym z największych w Europie. Jego tempo wzrostu sprawia, że jest coraz bardziej konkurencyjny i wymagający. Coraz bardziej zaawansowane stają się więc narzędzia wykorzystywane w marketingu i sprzedaży mieszkań.