Warszawski Oddział PZFD zaznaczył swoją obecność na kolejnym, ważnym dla warszawiaków wydarzeniu. 27 sierpnia 2017, tradycyjnie w ostatnią niedzielę wakacji, odbyła się X już edycja Pikniku z Klimatem – wydarzenia ekologiczno-kulturalnego organizowanego przez Miasto Stołeczne Warszawę w ramach projektu “Partnerstwo dla Klimatu”.

Tegoroczna impreza na placu Zamkowym odbyła się pod hasłem “Każda podróż może być klimatyczna” a tematem przewodnim był niskoemisyjny transport komunikacji miejskiej i jego rola w walce ze zmianami klimatu.

Ponownie Oddział Warszawski PZFD został partnerem wydarzenia i podobnie jak w latach ubiegłych przygotował liczne atrakcje dla najmłodszych, przyciągając rodziny ze swoimi pociechami.

Na Pikniku obecni byli min. wiceprezydent Warszawy  Renata Kaznowska, dyrektor Biura Infrastruktury Leszek Drogosz a całość prowadził Jarosław Kret.

To wydarzenie  od lat jest świetną okazją, żeby promować  deweloperów zrzeszonych w Oddziale Warszawskim PZFD wśród mieszkańców Warszawy, którzy tłumnie odwiedzają Plac Zamkowy w ostatnią niedzielę sierpnia.