Warto przemyśleć krok, jakim jest wstąpienie w szeregi PZFD oraz dołączenie do Warszawskiego Oddziału Polskiego Związku Firm Deweloperskich – jest to bowiem grono rzetelnych Firm, za którymi stoi nie tylko coraz wyższa jakość realizowanych inwestycji w Warszawie i okolicach, ale przede wszystkim sprecyzowane relacje Klient – Deweloper, które zwłaszcza w obecnych czasach mają niebagatelne znaczenie dla obu Stron.

PZFD to także organizacja, która nie ustaje w wysiłkach zmierzających do nawiązania partnerskiej współpracy i efektywnego dialogu z przedstawicielami lokalnej władzy i administracji – celem tworzenia nowej, zrównoważonej funkcjonalnie i architektonicznie tkanki miejskiej oraz budowania coraz bardziej przyjaznych Mieszkańcom nowych osiedli i dzielnic.

W obecnej sytuacji rynkowej przynależność do tego szacownego grona przekłada się na wiarygodność w oczach potencjalnego nabywcy. Aby dołączyć do PZFD Oddział Warszawa należy wstąpić najpierw w poczet członków Polskiego Związku Firm Deweloperskich. Przy dokumentach aplikacyjnych niezbędne będzie wykazanie 2 Członków Wprowadzających. Zapraszamy do kontaktu z nami poprzez oficjalny formularz kontaktowy. O procedurach przyjęcia do Warszawskiego Oddziału PZFD przeczytają Państwo tutaj.