WarsawDays Slider

Konferencja Warsaw Days to coroczne wydarzenie, na którym inwestorzy mieszkaniowi  i władze samorządowe Warszawy, przy udziale cenionych architektów, urbanistów, a także socjologów, prowadzą debaty dotyczące rozwoju miasta z uwzględnieniem potrzeb i oczekiwań jego mieszkańców. Prezentowane są również zmiany i dokonania, jakie miały miejsce na przestrzeni ostatnich lat, pokazujące dynamikę rozwoju miasta.

Tegoroczna edycja Warsaw Days, która odbędzie pod hasłem „Warszawa – miejsce do życia”, poświęcona będzie przyszłym kierunkom rozwoju budownictwa mieszkaniowego, budownictwu biurowemu – miejscom  pracy mieszkańców Warszawy i  komunikacji niezbędnej dla przemieszczania się pomiędzy tymi miejscami. Nie zabraknie również dyskusji o rewitalizacji miasta, tworzeniu tzw. „trzeciego miejsca” i  preferencjach warszawiaków dotyczących miejsca zamieszkania oraz interpretacji socjologicznej takich a nie innych wyborów.

Gościem specjalnym wydarzenia będzie przedstawiciel urzędu miasta Berlina, który opowie o tym, co sprawia, że Berlin jest jednym z najlepszych miejsc do życia.

Patronat honorowy nad konferencją objęła prezydent m. st. Warszawy pani Hanna Gronkiewicz-Waltz.


ZAPRASZAMY NA OFICJALNĄ STRONĘ WYDARZENIA NA: www.warsawdays.pl